Jdi na obsah Jdi na menu

Závody Ostrava - Třebovice 24.9.11

4. 10. 2011

Tak vsobotu 24.9. jsem jela na závody do Ostravy.Nahlásila jsem pouze Cicmánka jelikož mu chyběla poslední zkouška do elitní A3 třídy.Parkůry stavěla zahraniční rozhodčí Margot Fischer parkůry byli zvláštní běhavé,ale i chytlavé.Počasí vyšlo parádně bylo celý den krásně.

Jako první se běžely zkoušky což jsem z toho neměla moc velkou radost,jelikož Cicmánek bývá první běh nesoustředěný.Ale opak byl pravdou běžel parádně a super a doběhl čistě a dokonce na krásném 1.místě z 13 psů.Pak se běhali agility ty zaběhl taky skvěle soustředil se a tím si vyběhal krásné 3.místo.Sice se nám nepovedlo na sto procent áčko to trochu přeletěl a neubrzdil dokonale,ale vyběhl na povel tak jsem to nechala.Pak se běžel jump,ale ten už nebyl tak skvělý panička mu to všechno kazila všude byla pozdě a tak jsme se nakonec diskly.

Ale jsem velice spokojená Cicmánek byl super a těmito závody splnil přestup do A3 třídy.A nato že závodíme ani ne půl roku a mu ještě nebyli ani 2 roky budou mu 10.10.Podal skvělé výkony a i dokonce zrychlil ,když je panička tam kde má být a nefláká to.Ještě bych chtěla poděkovat Marti za odvoz Díky.A taky hlavně trenérce,která má s náma trpělivost a díky ní podáváme tak skvělé víkony.Další a to i letos poslední závody budou naše Hopsinky kde bude startovat i Lí a Cin poprvé v SA3.

Tak a samozřejmě videjko poslední vyhrané zkoušky nesmí chybět a konečně v lepší Hd kvalitě.