Jdi na obsah Jdi na menu

MR Papillonů Praha 6.7.09

12. 7. 2009

Dne 6.7.09 jsme se zůčastnily oficiálních závodů v Praze spojené s MR Malých kontinetálních španělů.Vyjeli jsme už v neděli odpoledne a nocovaly jsme tam v kempu Bušek.Cleo byl úplně mimo a vůbec neposlouchal tak jsem tušila že závody nebudou asi nic moc ,ale opak byl pravdou.Papillonci startovali všichni za sebou,začínalo se jumpem a já jsem začínala s Isinkou a ta mě velice překvapila běhala sice to nebylo ze začátku na 100procent ,ale pak se rozběhla aniž by se pokusila zdrhnout s parkůru a doběhla sjedním odmítnutím na slalomě,a skončila na 8.místě a tím splnila další běh na MR ČR.Pak odběhlo několik papíků a šla jsem na řadu s Cleem tomu se zase moc běhat nechtělo a musela jsem překombinovat vedení na parkůru,ale doběhl čistě to bylo důležité ,skončily jsme na 4.místě z 30 závodníků.Pak začlo agility Isinka šla zezačátku jak slimáček tak jsem si říkala že už to asi zabalím ,ale sedmá překážka byl tunel a to zbožňuje tak se rozběhla a běžela až dokonce byla jsem hodně spokojená svýsledkama Isinky a to že běhala to byl největší úspěch v agility doběhla 14 měla hodně trestných bodíků za čas.Cleo běžel vcelku dobře měl i pěknou zonu na kladině parkur byl plný drobných chytáčků ,ale kupodivu Cleo reagoval úplně úžasně a nebýt mého špatného vedení mohly jsme doběhnou lépe,ale opět to bylo čisté a zase 4.místo.

A celkové výsleky byly jasné jelikož Cleo doběhl oba běhy čistě tak se stal Mistrem ČR Papillonů na krásném druhém místě skončila Ally polosestra Clea třetí byl fálenek z ch.s.Tenant a čtvrtá a to o chlup skončila moje malá Isinka.

Bylo tam plno šikovných a rychlých papíků a pokud se vyběhají budou za rok velice silnými konkurenty, jelikož Cleo bude už starší a nebude už tak rychlý a Isinka je moc malá na veliký úspěch ,ale kdo ví jak to bude za rok ....:-) .Bylo jich tam 17 z toho 7 začátečníků.Byli to pěkné závody.

Ještě bych chtěla poděkovat paní Bartoňové za odvoz do Prahy díky Dášo :-)

pár fotek a zbytek na rajčeti i videjko bude a výsledky jako obvykle.