Jdi na obsah Jdi na menu

Listopad 2012

22. 11. 2012

O víkendu 9.11.-11.11.12 se konalo MČR v Agility a to v Liberci v hale na umělé trávě.A já jsem samozřejmně nechyběla s oběma mojími drobky.Jeli jsme už v pátek s Bárou a Milanem na veterány a CACIAg.My jsme nestartovaly ani v jednom,sice Lí už má věk na to aby startoval ve veteránech,ale jeho chut a bojovný duch ještě né.A doufám že mu to ještě dlouho vydrží.Ve veteránech startovala Ally s Dášou běžely moc pěkně sice v jumpu měli odmítačku a v agility se diskli,ale snažili se holky šikovné.V Cacigu startoval Milan s Čokim.

Sobota začínala agility družstva small já jsem běžela jako první s Cleem a nebýt mého pádu tak jsme mohli mít o něco lepší čas,ale Lí byl šikovný a běžel moc pěkně celý parkur a čistě.Uzavírala jsem to s Cicmánkem a družstevnice měli po chybce,ale bylo to moc milé překvapení Cicmánek byl užasný a krásně vnímal ,takže čistě a hlavně i rychle.Tyto výkonony nám přinesli 6.místo.Našim klubovým kolegům se také relativně dařilo.A nastal čas na jump jednotlivců a opět jsem šla na řadu s Líem,doběhl pěkně a čistě,ale jeho čas neatřil mezi ty nejlepší a dopadl někde kolem 40.místa.No a pak byl na řadě Cin ten byl trochu rozhozený ,ale snažil se,na začátku jsme měli odmítačku a u konce jsme se nakonec diskli,panička se málo snažila.

Neděle opět začínala jump držstev small my jsme si trochu počkali startovalo se jinak než v sobotu a to podle toho jak se kdo umístil od nejhoršho po nejlepšího.Bylo to hodně napínavé.Lí se snažil a doběhl pěkně čistě,kolegyně doběhla také čistě.Takže jme měli na kontě dva čisté běhy a šla na řadu třetí družstevnice a hups disk.Nervozita stoupala a bylo to na mě s Cinem a štěstí nám bylo nakloněno ukormidlovala jsem to jak nejlíp to šlo,sice úplně jinak než na prohlídce,ale v jistých okamžicích se musí improvizovat a v tomhletom běhu to vyšlo a doběhli jsme opět čistě a rychle.Byla jsem moc spokojená z Cicmánka opravdu se moc snažil a je pravda že jsem nečekala nějaký úspěch,jelikož po nás šlo ještě 5 družstev. V tomto běhu jsme skončili 4.Nakonec jsem si myslela že jsme celkově skončili na 3.místě,ale překvapení ,doběhli jsme si v součtu pro krásné 2.místo v družstvech.V jednotlivcích jsem si to vyměnila jako první startoval Cin a opět mě mile překvapil a doběhl čistě sice né tak rychle ,ale kvůli obloukům jsme chytli pár trestných bodů za čas a doběhli si pro 18.místo.No Lí se sice snažil a běžel moc pěkně,ale skočená kladina a pomalý čas nás opět posunul někde k 40.místu.

Takže na tomto mistrovství jsme jako plemeno nebyli sami,bylo tam ještě pár dalších šikovných jedinců.Celkem se zůčastnilo 5 papíků a 1 phalenek,ale pouze dva doběhli oba běhy jednotlivců a to:

Cleofáš Porubský květ - 32/87

a Andy Dejvické kvítko - 23/87

a další účastníci byli Ax Agility Bohemia Alké,Alexandr Královská Manta a ph Crystal Mont Tennat no a samozřejmně můj malinký Centík Dejvické kvítko.

Samozřejmně veliké poděkování patří moji trenérce,která má s námi trpělivost a tak krásně jsme se předvedli tak i za odvoz na toto Mistrvství Moc děkuji.

Videjka jsou něco pro pobavení náš pád v agility družstev s Cleem a finálový jump družstev s Cinem.